Co jest teraz modne? Buzz-Worthy Aktualizacje w Beauty

Czas czytania: 7 minuty
Co jest teraz modne? Buzz-Worthy Aktualizacje w Beauty

Czy zauważyłeś, że Twój kanał społecznościowy jest coraz bardziej "zapakowany" niż "Autoportrety"? Nie wyobrażasz sobie rzeczy. Pokazanie swojej górnej półki z najważniejszymi kosmetykami to wściekłość - a to nie jest sztuczna moda!

Wiele popularnych produktów pokazuje, że coraz mądrzej myślimy o tym, co kładziemy na naszej skórze i naszych ciałach, i dumnie stoimy za (i popisując się!) Produktami, które dają nam prawdziwe rezultaty.

Oto 10 popularnych składników i produktów, które zasługują na najwyższą jakość.

# 1 Probiotyki w pielęgnacji skóry

Podobnie jak twoje jelita, twoja skóra jest domem dla różnorodnej grupy żywych mikroorganizmów. Zanim się o tym przekonasz, wiedz o tym - pożyteczne organizmy, które tworzą twoją florę skórną, są z bardzo ważnego powodu. Pomagają utrzymać zdrową skórę, tworząc barierę między skórą a złymi bakteriami lub toksynami, a nawet mogą odgrywać rolę w odpowiedzi immunologicznej skóry. [1], [2]

Ale czasami ten mikrobiologiczny wszechświat może zostać wytrącony z równowagi, co może prowadzić do problemów ze skórą. Właśnie tam pojawia się pielęgnacja skóry probiotycznej. Poprzez wzmocnienie skóry korzystnymi, zdrowymi bakteriami, dostajesz więcej dobrych ludzi walczących o drużynę gospodarzy. Probiotyczna pielęgnacja skóry tworzy wzmocnioną barierę pomiędzy skórą a złymi bakteriami i toksynami, które mogą przyczynić się do problemów skóry. [2]

Ten zdrowy trend pielęgnacji skóry podkreśla fakt, że pielęgnacja skóry ma coś więcej niż tylko oczyszczanie i nawilżanie. Jak każdy inny system w naszym ciele, nasza skóra potrzebuje równowagi, aby dobrze się rozwijać.

# 2 Hydration kwasu hialuronowego

Kolejnym głównym trendem kosmetycznym tworzącym fale w tej chwili jest serum z kwasem hialuronowym. Ten pompujący hydratator zdecydowanie zyskał na popularności. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry, odgrywając rolę w zdrowiu skóry, elastyczności, bilansie wodnym dla nawilżenia skóry i nie tylko. [3], [4]

Magia kwasu hialuronowego jako środka nawilżającego skórę wynika z faktu, że cząsteczki kwasu hialuronowego mogą mieć do 1000 razy większą wagę w wodzie. [4] Po zastosowaniu na skórę, serum kwasu hialuronowego przyciąga wilgoć do skóry, poprawiając barierę wilgoci w skórze, aby utrzymać ją nawilżoną dla świeżej, zroszonej cery. A ponieważ brak wilgoci w skórze jest istotnym czynnikiem wpływającym na starzenie się skóry, kwas hialuronowy może pomóc nam zachować świeżość twarzy przez wiele lat!

Jedną rzeczą, którą można zauważyć podczas zakupów tej pomocnej cząsteczki, są niezwykle zróżnicowane ceny produktów kwasu hialuronowego. Pomiń drogie marki domów towarowych i wypróbuj je Serum kwasu hialuronowego Swanson.

# 3 Substancje nawilżające do orzechów i nasion

Istnieje niezaprzeczalny trend w kierunku bardziej naturalnych produktów kosmetycznych, ponieważ coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że proste składniki są często lepsze - zarówno dla nas, jak i dla środowiska!

Skomplikowane kremy nawilżające są zastępowane przez oleje pochodzenia naturalnego, które w większości były najbardziej aktywnymi składnikami w wielu z tych kremów. Kto potrzebuje tych wszystkich konserwantów i dodatków, skoro można od razu uzyskać źródło korzyści?

Odżywcze oleje, takie jak olej z nasion dzikiej róży Olej arganowy, olej jojoba, olej marula, olej migdałowy, i olej kokosowy wszystkie trafiają na nasze półki upiększające, zarówno dla naszych włosów, jak i naszej skóry, a nie tylko jako składniki wtórne - są gwiazdami serialu! Oto 6 olejków do włosów i skóry, które możesz wypróbować:

6 Olejki do włosów i skóry do wypróbowania - Infografika

Certyfikowany organiczny olej arganowy Swanson Premium: Pakiety z witamina E, niezbędne kwasy tłuszczowe i polifenole, olej arganowy nawilża i odżywia. [5]

Organiczny przywracający olej z dzikiej róży: Owoce dzikiej róży są naturalnym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych i witamina A, który ma właściwości odtłuszczające, które sprawiają, że jest popularnym dodatkiem do produktów do pielęgnacji skóry i najwyższej przeciw starzeniu się oleju. [5]

Swanson Premium Jojoba Oil, Certified Organic: Olej jojoba jest podobny do naturalnego sebum w skórze. Ten zrównoważony olej działa dla wszystkich rodzajów skóry, ponieważ może zarówno replikować wilgoć skóry, jak i rozpuszczać nadmiar oleju. [5]

Swanson Premium 100% Pure Marula Oil: Ten olej pochodzi z orzecha afrykańskiego owocu marula. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i jest obciążony przeciwutleniaczami, aby chronić przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które mogą przyczyniać się do starzenia się skóry. [5]

Czysty olej migdałowy: Olejek migdałowy jest bogaty Witamina E i doskonały do odżywienia i ożywienia każdego typu skóry bez zatykania porów. Spróbuj dodać kilka kropli do odżywki do włosów, aby uzyskać dodatkową dawkę nawilżenia dla Twoich zamków.

Swanson Organic Certified 100% Organic Extra Virgin Coconut Oil: Luksusowo nawilżający olej kokosowy jest niezwykle wszechstronny. Jest stały w temperaturze pokojowej, ale topi się przy dotyku skóry. Olej kokosowy jest bogaty witamina E a kwasy tłuszczowe i zapachy są pyszne! Ten wysoce nawilżający olej jest idealną opcją dla suchej, zimowej skóry.

# 4 Witamina C Skincare

Witamina C kremy i serum nie są nowe na scenie, ale niedawno stały się podstawą do pielęgnacji skóry. Miłośnicy urody przysięgają na temat miejscowych witamina C za wyrównywanie odcieni skóry i tekstury oraz za korzyści przeciwstarzeniowe.

Witamina C to przeciwutleniacz, który pomaga chronić komórki skóry przed wolnymi rodnikami i fotostarzeniem. Reguluje także tworzenie kolagenu, co jest kolejnym ważnym czynnikiem w procesie starzenia się skóry. [6] Skorzystaj z tego ulubionego buzzera Swanson Premium Vitamin C Cream, w którym znajduje się wspomagająca skórę kombinacja witamin i składników botanicznych.

# 5 Przeciwutleniacze dla zdrowej skóry

Witamina C nie jest jedynym przeciwutleniaczem, który ma tendencję do piękna. Przeciwutleniacze pomagają chronić nasze komórki skóry przed szkodliwym działaniem oksydacyjnym naprężenie, dzięki czemu są szczególnie ważne dla zachowania zdrowia skóry i zwalczania oznak starzenia. Inne trendy związane z przeciwutleniaczem dla zdrowej skóry obejmują miejscowy resweratrol i zieloną herbatę Matcha.

Resweratrol znajduje się w skórze winogron, a badania wykazują, że ma silne właściwości przeciwstarzeniowe. [7] Herbata zielona Matcha jest rodzajem herbaty, która jest szczególnie bogata w składniki odżywcze przeciwutleniaczy. Wykonany jest z drobno zmielonych liści zielonej herbaty. Możesz go wypić, aby uzyskać korzyści, ale pojawia się również w wielu produktach do pielęgnacji skóry. Uzyskaj korzyści w Swanson Resveratrol Zmarszczkowy krem z kwasem hialuronowym i Swanson Organic 100% certyfikowana ekologiczna zielona herbata Matcha.

# 6 Lepsze dla Ciebie Środki przeciwsłoneczne

To, co dzieje się na twojej skórze, ma znaczenie tak samo jak to, co wkładasz w swoje ciało, a gdy stajemy się bardziej doświadczeni, nasze codzienne produkty zmieniają się na lepsze.

Ochrona przeciwsłoneczna nie jest wyjątkiem i tak, powinieneś go nosić każdego dnia! Ale przy tak długim czasie noszenia bardzo ważne jest, aby wybrać bardziej korzystną opcję, taką jak oparte na mineralnych filtry słoneczne, które również pakują się w zdrową dawkę nawilżających i przeciwutleniających skóry.

# 7 Suplementy do pielęgnacji skóry

Nie jest tajemnicą, że piękno zaczyna się od wewnątrz. Jest to podkreślane przez fakt, że suplementy urody oficjalnie osiągnęły ostatnio status trendów. Jeśli czytasz etykiety na te trendy suplementów do pielęgnacji skóry, znajdziesz składniki, takie jak jagoda Schizandra, kolagen morski i olej z czarnej porzeczki, a także długotrwałe ulubione upodobania, takie jak witamina E i biotyna. Oto dlaczego te składniki są tak popularne.

Schizandra Berry: Jako zioło adaptogenne, Schizandra pomaga zwalczać fizyczne i psychiczne skutki naprężenie. Od naprężenie może pojawić się na skórze, to ogromna pomoc w utrzymaniu blasku, a jagoda Schizandra jest pełna przeciwutleniaczy, które pomagają chronić skórę przed fotostarzeniem. [8]

Kolagen morski: Czy zauważyłeś swoje ulubione gwiazdki na Instagramie, dodając kolagen morski do swoich porannych koktajli? Do zwiększających skórę korzyści kolagenu należą poprawa zatrzymywania wilgoci, tekstury skóry i jędrności, a także może pomóc w utrzymaniu zmarszczek. [9] Dlaczego kolagen morski? Jest łatwiej wchłaniany przez organizm niż inne rodzaje kolagenu, co czyni go ulubionym przez ekspertów od wellness. [10]

Olej z nasion czarnej porzeczki: Jako doskonałe źródło zarówno kwasu alfa-linolenowego (ALA), jak i kwasu gamma-linolenowego (GLA), olej z nasion czarnej porzeczki jest w centrum zainteresowania jako dodatek upiększający, który wspiera włosy i skórę. [11]<sup>,</sup> [12]

Witamina E: Przeciwutleniacz witamina E jest absolutnie niezbędny do utrzymania zdrowej skóry. Odgrywa rolę w zwalczaniu oznak starzenia się skóry i wspiera kolagen. [13] Połączyć witamina E z witamina C suplementy dla potężnego duetu ze zdrową skórą.

Biotyna: Upiększanie biotyna pomaga komórkom skóry wchłaniać składniki odżywcze i stymuluje włosy i paznokcie. [14] Ta odżywka ma długoletnią renomę jako suplement kosmetyczny.

# 8 Piękno całego ciała

Dlaczego twoja twarz ma całą zabawę? Kolejny trend wellness, który uwielbiamy, to dbanie o resztę skóry, a także dbałość o twarz. Czemu nie? Zasługujesz na opiekę nad sobą od stóp do głów!

Wiele z wymienionych wyżej składników odżywczych przynosi korzyści całemu ciału, a ulubione składniki, które pomagają nawilżyć i ujędrnić cera twarzy, mogą również pomóc w odżywieniu organizmu. Spróbuj nawilżać olejem migdałowym, dodaj wegetariański olej skwalenowy lub Kwas hialuronowy do twoich balsamów, aby uzyskać nawilżający impuls, lub dodaj jakikolwiek inny przyjazny dla skóry trend do swoich rutynowych czynności pielęgnacyjnych.

Co jest na twojej górnej półce?

Nie ma nic piękniejszego niż pielęgnowanie twojego najlepszego i najzdrowszego siebie. Piękno nie jest uniwersalne. Twoja rutyna zdrowia i urody powinna być tak wyjątkowa, jak ty, i chcielibyśmy o tym usłyszeć. Który Swanson produkty są na twojej górnej półce? Podziel się swoimi ulubionymi w komentarzach poniżej!

I zarejestruj się Swanson Wiadomości e-mail o zdrowiu, więc będziesz pierwszym, który dowie się o nowych zasobach odnowy biologicznej, innowacyjnych produktach i cennych promocjach.

These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. These products are not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

Przypisy i referencje

 1. Wpływ probiotyków na regulację odporności, trądzik i fotostarzenie. ScienceDirect. (Dostęp do 08/14/2018) []
 2. Czy probiotyki mogą być kolejną wielką rzeczą w leczeniu trądziku i trądziku różowatego? Stowarzyszenie American Academy of Dermatology. (Dostęp do 08/14/2018) [] []
 3. Kwas hialuronowy: kluczowa cząsteczka w procesie starzenia się skóry. US National Library of Medicine. (Dostęp do 08/14/2018) []
 4. Kwas hialuronowy | Co to robi? Fidia Farmaceutici SpA (Dostęp do 08/14/2018) [] []
 5. 5 najlepszych olejków dla Twojej skóry. Healthline. (Dostęp do 08/14/2018) [] [] [] []
 6. Witamina C i zdrowie skóry. Oregon State University. (Dostęp do 08/14/2018) []
 7. Przeciwstarzeniowe właściwości resweratrolu: przegląd i raport na temat nowej skutecznej formuły przeciwutleniaczy do pielęgnacji skóry. PubMed. (Dostęp do 08/14/2018) []
 8. Działanie ochronne Schizandryny B przed uszkodzeniem komórek skóry napromieniowanych promieniami UVB zależy od zahamowania szlaków zapalnych. US National Library of Medicine. (Dostęp do 08/14/2018) []
 9. Przegląd korzystnych efektów hydrolizowanego kolagenu jako nutraceutyka na skórze Właściwości: podstawy naukowe i badania kliniczne. The Open Nutraceuticals Journal, 2015, 8: 29-42. (Dostęp do 08/14/2018) []
 10. Nowa metoda enzymatyczna do przygotowania i charakterystyki filmu kolagenowego z pęcherza pływackiego ryby Rohu (Labeo rohita). Nauki o żywności i żywieniu. Vol.06 No.15 (2015)(Dostęp 08/14/2018) []
 11. Niezbędne kwasy tłuszczowe i zdrowie skóry. Oregon State University. (Dostęp do 08/14/2018) []
 12. GLA: Pasuje na króla? Healthline.(Dostęp 08/14/2018) []
 13. Witamina E i zdrowie skóry. Oregon State University. (Dostęp do 08/14/2018) []
 14. Biotin: WebMD. (Accessed 12/11/2017) []

Zostaw odpowiedź

Menu główne

Preferencje

 • Waluta
 • Język
 • Kraj dostawy
Menu główne

Witryny międzynarodowe