Dystrybucja hurtowa

Czas czytania: 4 minuty

Swanson.co.uk, Brytyjska i europejska sieć dystrybucji hurtowej i dropshipping, poszukuje partnerów strategicznych na całym świecie; nadaje się do naszych hurtowych usług rozliczeniowych oraz do bazy klientów, która skorzystałaby z naszej połączonej doskonałości.

Poszukujemy wykwalifikowanych i profesjonalnych partnerów w zakresie produktów zdrowotnych, które zwiększają sprzedaż, edukację marketingową i profesjonalną obsługę naszych popularnych produktów i marek.

Istnieje znacząca infrastruktura z Swanson.co.uk w celu ekonomicznej realizacji zamówień i zarządzania zamówieniami, dlatego z przyjemnością dzielimy się korzyściami z Tobą i Twoimi klientami.

Nasi partnerzy detaliczni mają lojalną i dobrze utrzymaną bazę klientów, poprzez własną stronę internetową, biuletyny e-mailowe, sklepy i gabinety, więc przed złożeniem wniosku przeczytaj dokładnie wszystkie informacje, aby upewnić się, że Twoja prośba jest odpowiednia dla naszej dbałości o wartości marki.

Po zatwierdzeniu Twojego wniosku zmienimy Twoje logowanie do witryny na konto hurtowe - ceny automatycznie odzwierciedlają Twoje nowe koszty, wraz z urządzeniami do zarządzania identyfikacją marki na fakturach i adresami dostawy na zamówienie.

Nasza produkcja i największe zapasy znajdują się poza UE - dlatego zdecydowanie zalecamy sprawdzenie należności celnych przywozowych związanych z twoim krajem tutaj: dutycalculator.com lub tu: www.ups.com/globaladvisor

Po przeanalizowaniu wszystkich kosztów i regulacji, większość naszych klientów hurtowych decyduje się na wysyłkę, korzystając z naszej infrastruktury, aby wysłać towary bezpośrednio do swoich klientów. Dzieje się tak często dlatego, że indywidualne przywileje i ograniczenia importowe są zmniejszane, gdy są importowane przez indywidualnych konsumentów, w związku z dodatkami z tytułu użytkowania, niż w przypadku firm przewożących duże ilości towarów przez granice - z dokumentami kurierskimi i wymaganiami licencyjnymi.

Jednak w przypadku dystrybucji przesyłek masowych, sklepów detalicznych i punktów sprzedaży możemy pomóc w uzyskaniu wskazówek na temat przepisów obowiązujących w Twoim kraju - aby zachować zgodność ze wszystkimi organami.

Oferujemy hurtowe ceny hurtowe i usługi dropshipping bezpośrednio do klienta z naszych 5 magazynów, z naciskiem na minimalizację przebiegu dostawy i kosztów obsługi, aby dać Swanson.co.ukkonsumenci najlepszą możliwą wartość.

Wasze zwyczaje i sukces są dla naszego zespołu ważne w budowaniu relacji partnerskich i polegają na informacjach zwrotnych od klientów, aby dalej rozwijać najlepsze produkty zdrowotne odpowiadające ich potrzebom.

Mali i nowi dystrybutorzy internetowi mogą uznać, że bezpośrednia usługa dropshipping jest bardziej łatwa w przepływie gotówki i skalowalna niż dodatkowy etap w łańcuchu dostaw dla klientów stworzonych w zakresie magazynowania i dostarczania.

Zarówno opcje wysyłki hurtowej, jak i hurtowej są zawsze dostępne dla wszystkich kont, więc możesz skorzystać z tej usługi, aby zwiększyć swoje doświadczenie przy minimalnym ryzyku związanym z zapasami i przejść do samodzielnej dostawy, gdy masz większe doświadczenie w zakresie wymagań klientów.

Handlowcy high-street, gdy ustalają ceny dla półek sklepowych, powinni pamiętać o kosztach ponoszonych przez klientów za przesyłkę i opakowanie przy zakupie pojedynczego produktu przez Internet, aby być konkurencyjnym w stosunku do porównań online klientów. Eliminacja kosztów związanych z dostawą przez klienta powinna pomóc w zachowaniu porównywalności z cenami internetowymi i pozostawić porównywalną marżę do zainwestowania w osobistą obsługę klienta.

Rachunki hurtowe są przeznaczone wyłącznie dla klientów handlowych, w tym; sklepy typu high-street, lekarze, przychodnie i niezależne strony internetowe.

Marże związane ze sprzedażą produktów online zmniejszają się wraz z dużą konkurencją i zwiększają efektywność logistyki w porównaniu z historycznymi "regułami" przed internetem w zakresie marż. Musisz więc upewnić się, że Twoje koszty są wyczerpujące i dokładne dla Twojego bieżącego sukcesu odsprzedaży, koncentrując się na opłacalności i marketingu wartości dodanej.

Zawsze zachęcamy do przekazywania klientom możliwie najlepszych cen i wartości, abyśmy mogli wesprzeć Twoją strategię, gdy tylko bardziej zrozumiemy Twój biznes, dzięki plikom danych, zdjęciom, materiałom marketingowym, artykułom redakcyjnym, aktualnościom i poradom dotyczącym kontroli kosztów.

Nie ma ustalonej stawki procentowej dla cen hurtowych na podstawie cen detalicznych, które widzisz. Powinieneś sprawdzić wszystkie linie indywidualnie, ponieważ marginesy będą się różnić w zależności od podaży, popytu i ekonomii skali dla każdego produktu.

Kupujący będzie odpowiedzialny za wszystkie koszty przewozu i należności celne przywozowe, dlatego należy je uwzględnić w kosztach. Nie dodamy żadnych opłat manipulacyjnych na koszt przesyłki lub kuriera, jeśli zlecimy to w Twoim imieniu, ale zastrzegamy sobie prawo do zatwierdzenia wszystkich przewoźników w oparciu o ich zgodność z naszymi indywidualnymi zasadami dotyczącymi magazynowania.

Być może zainteresowałeś się Swanson.co.uk przez nasze niskie ceny, które mogą częściowo wynikać z większości naszych towarów pochodzących spoza UE, ale jeśli chcesz komercyjnie importować do Wielkiej Brytanii i UE, w celu magazynowania i odsprzedaży, będziesz musiał rozważyć wszystkie koszty przeliczanie walut, koszty obsługi, podatki i ograniczenia dla Twojego kraju.

Mamy zapas dostępny z naszego magazynu w Wielkiej Brytanii dla przesyłek odprawionych celnie i bezcłowych w całej UE, oferując wybór spośród wielu opcji lokalizacji wysyłki, aby zoptymalizować zamawianie zgodnie z priorytetami w odniesieniu do; szybkość, administracja i koszty.

Proszę zanotować; przywóz towarów osobistych na zasadzie dropshipped dla drobnych towarów nie wiąże się z importem lub podatkiem od sprzedaży, jednak w przypadku importu handlowego, więc przekonasz się, że margines dla hurtowych cen importowanych hurtowo nie zawsze jest wystarczający dla twojej strategii biznesowej, jeśli masz strategię biznesową opartą na przy próbie obniżenia ceny poniżej cen już oferowanych klientom indywidualnym online. Zachęcamy do stosowania zrównoważonych modeli biznesowych z inwestowaniem w obsługę klienta, marketing i edukację - będziemy w stanie Ci pomóc, gdy tylko zrozumiemy więcej o Twojej strategii biznesowej i bazie klientów.

Zamówienia hurtowe podlegają minimalnej wartości zamówienia wynoszącej 200 GBP (bez podatków i kosztów dostawy). Monitorujemy kanały sprzedaży kont, aby zapewnić, że nadal będą one legalnym kontem handlowym z zachowaniem zrównoważonej polityki cenowej - odsprzedaży w naszych umowach licencyjnych i warunkach. Mamy dużą ilość zasobów dostępnych do rozwoju Twojej firmy, więc porozmawiaj z nią Swanson Relationship Manager, aby zobaczyć, jak możemy Ci pomóc.

Dziękuję za zainteresowanie Swanson.co.uk w Wielkiej Brytanii i Europie - cieszymy się na nasze partnerstwo w rozwijaniu zdrowego biznesu z wami.

Zostaw odpowiedź

Menu główne

Preferencje

  • Waluta
  • Język
  • Kraj dostawy
Menu główne

Witryny międzynarodowe