Marketing afiliacyjny

Czas czytania: 2 minuty

Swanson Program partnerski

Dzięki naszej hojnej stawce prowizji dla partnerów stowarzyszonych możesz zarobić pełną kwotę budżetu marketingowego, która została przydzielona na produkt, w zamian za pomoc w znalezieniu nowych klientów do udziału w naszych wspaniałych produktach i usługach.

Jest to wypłacane bezpośrednio przelewem bankowym lub za pośrednictwem Paypal w ostatni dzień roboczy każdego miesiąca jako nagroda za promowanie nas na Twojej stronie internetowej, za pośrednictwem listy mailingowej oraz sieci zaufanych kontaktów i przyjaciół.

Partnerzy stowarzyszeni mogą współpracować z nami jako agent, agencja, broker, programista, influencer, wprowadzający, wydawca, handlowiec, marka ekskluzywna, dostawca kanałów wyłącznych lub inny partner uznany za integralny element pozytywnego doświadczenia naszego wspólnego klienta z naszą marką, produktami i usługami .

Aktywnie poszukujemy partnerów do promowania Swanson marka skierowana zarówno do bezpośrednich klientów detalicznych, jak i hurtowych zamówień do sprzedawców i konsultantów.

Po prostu daj nam znać o sobie, swoich odbiorcach i swoich ambicjach w formularzu zgłoszeniowym, a powitamy Cię wszystkimi wspaniałymi narzędziami i zasobami, którymi musimy się dzielić poprzez zatwierdzony login.

The Swanson Oferując

 • Stawki prowizji od 8% do 20% na podstawie miesięcznych wyników.
 • 90-dniowe okno konwersji plików cookie i potencjalnych klientów.
 • Otrzymuj dożywotnią prowizję dla przypisanych klientów, o ile dokonają zamówienia przynajmniej raz w ciągu ostatniego roku (365 dni).
 • Wyłączna w Wielkiej Brytanii seria sprawdzonych produktów o wysokim popycie, wysokiej jakości i konkurencyjnej wartości.
 • Ponad 10% współczynnik konwersji sprzedaży internetowej ze średnią wartością zamówienia 30 GBP dla klientów detalicznych.
 • Ponad 90% sprzedawców detalicznych to powtarzający się i rosnący klienci zamawiający co kilka tygodni.
 • Bezpłatna dostawa na cały świat do wszystkich zamówień klientów detalicznych.
 • Bezpłatne opcje wysyłki krajowej lub taniej wysyłki międzynarodowej dla zamówień hurtowych.
 • Darmowe produkty i premie za wydajność.
 • Osobista obsługa klienta przez telefon, e-mail i czat na żywo zapewnia wysoki odsetek powtarzających się zakupów.

Premie partnerskie

 • Zarób dodatkowo 1% całej sprzedaży jako kredyt sklepowy do wykorzystania na próbki i towary w celu dostarczenia do ciebie lub twoich klientów.
 • Podmioty stowarzyszone osiągające ponad 10 000 funtów sprzedaży miesięcznie na rzecz sprzedawców otrzymają również dodatkowy 1% budżet na koszty podróży i wydatki.

Narzędzia i zasoby partnerskie

Zapewniamy pełną widoczność śledzenia połączonych wizyt na stronie, poleceń i klientów poprzez logowanie do systemów zarządzania relacjami z klientami (CRM) na tej stronie.

Korzystaj z banerów, grafiki kampanii marketingowej, zdjęć produktów, plików danych, formularzy zamówień, raportów o marży i sprzedaży, aby dopasować odpowiednie produkty i promocje dla swoich odbiorców.

Zobacz wszystkie nasze wewnętrzne inicjatywy marketingowe wysłane do klientów i ponownie wykorzystaj je do wprowadzenia nowych klientów.

Śledź komentarze i opinie na stronie swojego klienta, aby zrozumieć ich zaangażowanie i potrzeby.

Śledź wydajność dostaw, aby zyskać pewność w promowaniu naszych dobrych usług.

Sieć afiliacyjna

Zarabiaj dodatkową prowizję od wszystkich wprowadzonych przez Ciebie sprzedaży Partnerów w ciągu pierwszych 90 dni od ich pierwszej sprzedaży.

Dołącz Swanson Platforma partnerska już dziś

Zapewniamy wszystkie narzędzia, których potrzebujesz bezpośrednio za pośrednictwem tej witryny, bez żadnych pośrednich kosztów sieci, abyś mógł zarobić pełną nagrodę za kreatywne kampanie reklamowe i komunikację.

Jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego, daj nam znać, uwielbiamy sprawiać, by coś się działo 🙂

Po prostu zarejestruj się na stronie i przejdź do Moje konto> Strefa partnera aplikować.

Proszę zanotować

Wszystkie treści zawarte na tej stronie, takie jak tekst, grafika, logo, ikony przycisków, obrazy, klipy audio i oprogramowanie, są własnością Swanson.pl lub ich dostawców treści i chronionych przez międzynarodowe prawa autorskie do użytku wyłącznie na podstawie zatwierdzonej umowy.

Partnerzy nie mogą wykorzystywać żadnej z tych treści do własnych celów bez żądania i zgody za pośrednictwem zatwierdzonego i aktywnego konta partnerskiego.

W chwili obecnej nie współpracujemy z podmiotami powiązanymi z kodem kuponu.

Zostaw odpowiedź

Menu główne

Preferencje

 • Waluta
 • Język
 • Kraj dostawy
Menu główne

Witryny międzynarodowe