Darmowa wysyłka na cały świat

Czas czytania: 2 minuty

Globalne bezpłatne zakupy dla wszystkich - jak to robimy?

W dobie globalnego lotnictwa i spedycji oraz krótkiej historii zakupów online można teraz robić zakupy z dowolnego miejsca na świecie - a przy rosnących korzyściach skali w międzynarodowej wysyłce koszty spadają.

Wielu przewoźników oferuje nam obecnie zryczałtowane stawki globalne - co z kolei pomaga zwiększyć wolumen na bardziej odległych obszarach, aby obniżyć własne koszty utrzymania i rozwoju tych tras.

Daje nam to dostęp do bardzo konkurencyjnych stawek za wysyłkę na cały świat, otwierając miejsca, do których można zamówić dostawę.

Chcemy, aby wszyscy czerpali korzyści z rewolucji w zakupach online - dzięki przystępnemu cenowo dostępowi do coraz większej liczby produktów, gdziekolwiek mieszkasz.

Czy to naprawdę free Wysyłka ?

Oczywiście “free shipping” nie jest wolny od kosztów - jak zapewne wiesz, twój agent dostawy również potrzebuje godnego życia.

Bezpłatna wysyłka w tym kontekście oznacza, że po prostu uwzględniamy koszt wysyłki na całym świecie w cenie.

Dzięki temu porównywanie cen i obliczanie ogólnych kosztów jest o wiele prostsze - i nie ma nieprzyjemnych niespodzianek w kasie, gdy potrzebujesz tylko jednej rzeczy, a druga może podwoić opłatę za wysyłkę.

Oczywiście, jeśli zamawiasz niektóre produkty do wysyłki krajowej, ponoszone są pewne niższe koszty, które przekazujemy Ci jako zniżki, oferty specjalne i kupony.

Naszym głównym celem jest dostarczanie niezawodnej usługi w najlepszej możliwej cenie, a my negocjujemy w Twoim imieniu, z ilością przyjętych przez ciebie obyczajów, aby utrzymać niskie ceny i przekazywać wszystkie dostępne rabaty i oferty.

Wypróbuj nas, jest brak minimalnych zamówień!

W zależności od miejsca zamieszkania i trasy, jaką będą zajmować paczki, czas dostawy będzie różny - ale podajemy najlepsze możliwe szacunki na stronie produktu i transakcji, abyś wiedział, czego się spodziewać i kiedy.

Zawsze możesz nas powiadomić, jeśli masz inne doświadczenie, a my sprawdzimy obliczenia prognozy dla Twojego obszaru, a my zarejestrujemy wszystkie informacje, aby poprawić nasze czasy i prognozy.

Korzystamy tylko z usług krajowych renomowanych przewoźników pocztowych, którzy są związani tą samą zasadą dotyczącą przesyłek pocztowych, aby Twoje towary były chronione prawem przed manipulacją. Możesz być pewien, że podejmowane są wszelkie możliwe starania, aby bezpiecznie i szybko realizować Twoje zamówienia.

Zostaw odpowiedź

Menu główne

Preferencje

  • Waluta
  • Język
  • Kraj dostawy
Menu główne

Witryny międzynarodowe