Obejmowanie suplementów żywieniowych w tym roku może sprawić, że będziesz lepszy

Czas czytania: 2 minuty
Obejmowanie suplementów żywieniowych w tym roku może sprawić, że będziesz lepszy

Jeśli zdecydowałeś się na zmianę swojego stylu życia lub wstrząsnąć codzienną rutyną, dużym motywem do tego może być zdrowie osobiste. Kiedy ludzie rozpoczynają Nowy Rok mantrą „nowy rok nowy mnie”, istnieje duża szansa, że ich motywacja polega na tym, że starają się lepiej czuć, jak dbają o siebie na co dzień.

Jest to całkowicie uzasadniony powód, aby rozpocząć osobistą przemianę, ponieważ poprawa naszego odżywiania i zdrowia fizycznego może pomóc nam poczuć się lepiej wewnątrz i na zewnątrz, dając nam więcej energii „wstań i idź”.

Określ konkretne problemy

Jeśli twoja motywacja do wypróbowania nowej diety jest ukierunkowana na konkretne problemy, takie jak rozstrój żołądka, niskie nastroje lub ogólne bieżące problemy, suplementy diety mogą pomóc w ulepszeniu tych problemów. Na przykład, jeśli doświadczasz problemów z trawieniem i jelitami, przyjmowanie suplementów z oleju imbirowego lub mięty pieprzowej lub probiotyków może pomóc w rozwiązaniu wszelkich napotkanych problemów.

Wzmocnienie Twojej nowej rutyny

Jeśli doświadczyłeś niedoboru swojej diety lub w twojej poprzedniej diecie brakowało konkretnej witaminy lub minerału, to suplementy diety mogą z pewnością pomóc. Zdrowa i zbilansowana dieta ma zasadnicze znaczenie dla codziennego utrzymywania całego błonnika i witamin, ale suplementy diety mogą wzmocnić Twoją nową rutynę.

Najlepszym sposobem na to jest przedyskutowanie tego z lekarzem lub farmaceutą, aby dowiedzieć się, czego ci brakuje, i dlaczego możesz odczuwać jakiekolwiek objawy.

W szczególności, jeśli zdecydowałeś się na weganizm lub wegetarianizm, możesz eksperymentować z nowymi grupami pokarmowymi i balansować swoje nowe źródła białka, tłuszczów i węglowodanów. Czasami jednak nowi mieszkańcy tych diet mogą przypadkowo uzupełnić niedobory niektórych witamin i minerałów. To nie jest powód, aby w ogóle przerywać dietę, ponieważ wciąż można przywrócić równowagę, stosując specjalne suplementy diety.

Pomoc dla nieuniknionych

Czy now większość Europejczyków jest nisko Witamina D? Jest to częściowo spowodowane naszą niską ekspozycją na światło UV, co czasami jest nieuniknione, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie klimat nie zawsze jest słoneczny. Zamiast niekończących się słonecznych dni z jasnymi porankami i długimi, chłodnymi wieczorami, czasami może być konieczne uzupełnienie.

Nie możemy też cofnąć czasu i ulepszyć naszej diety w przeszłości, a nasza własna biologia może być odpowiedzialna za takie problemy, jak ciężkie okresy, które mogą nas osłabić żelazo. Suplementy są czasami bardzo przydatne do wkroczenia, kiedy nie zawsze możemy naturalnie zmienić to, czego nam brakuje.

Suplementy diety mogą być dodatkiem lub lekarstwem, którego szukasz w swojej nowej rutynie. Podejście do życia z nowym naciskiem na swoje zdrowie może sprawić, że poczujesz się bardziej optymistycznie, jeśli chodzi o jakiekolwiek energetyczne wakacje, które zarezerwowałeś, lub jakiekolwiek akcje charytatywne, w których się znalazłeś. Bez względu na powód rzutu na zdrowie, pamiętaj o każdej otwartej dla Ciebie opcji, która pomoże Ci poczuć się zdrowiej i jaśniej.

Zostaw odpowiedź

Menu główne

Preferencje

  • Waluta
  • Język
  • Kraj dostawy
Menu główne

Witryny międzynarodowe